Lista aktualności Lista aktualności

Zasłużona emerytura

W lipcu 2021 roku pożegnaliśmy pracowników, którzy przeszli na zasłużoną emeryturę : Pana Andrzeja Kłosa – leśniczego Leśnictwa Drogosław oraz Pana Arkadiusza Snopkowskiego – leśniczego Leśnictwa Jaktórka

Pan Andrzej Kłos pracę w Lasach Państwowych podjął w 1971 roku. Swoją karierę zawodową rozpoczął w Nadleśnictwie Gołąbki na stanowisku stażysty i podleśniczego. W Nadleśnictwie Szubin pracował jako podleśniczy  a od 1982 roku jako leśniczy Leśnictwa Drogosław.

Pan Arkadiusz Snopkowski pracę w Lasach Państwowych podjął w 1974 roku. Swoją karierę zawodową rozpoczął w Nadleśnictwie Szubin na stanowisku stażysty, podleśniczego a od 1997 roku jako leśniczy Leśnictwa Jaktórka.

Panowie leśniczowie swoim dużym zaangażowaniem i zamiłowaniem do zawodu leśnika wnieśli nieoceniony wkład w rozwój lasów Nadleśnictwa Szubin, co przekłada się bezpośrednio na budowanie dobrobytu Lasów Państwowych. Nasi emeryci zawsze byli gotowi do wykonywania trudnych obowiązków służbowych oraz wyróżniali się prawidłową postawą we współpracy z kolegami.

Szanownym emerytom życzymy dużo zdrowia, odpoczynku, realizacji planów i spełnienia marzeń.