Wydawca treści Wydawca treści

Oferta edukacyjna

Zapraszamy do świadomego i aktywnego uczestnictwa dzieci, młodzieży i dorosłych w ochronie ekosystemów leśnych, a także w mądrym, racjonalnym korzystaniu z dóbr i pożytków, które dostarcza las.

 

Poza prowadzeniem działalności edukacyjnej na terenie obiektów edukacyjnych, jesteśmy gotowi na spotkania w szkołach lub Domach Kultury.

Działalność Edukacyjna jest ważnym elementem naszej pracy. Prosimy jednak  o uprzednio wcześniejsze zgłaszanie chęci uczestnictwa w zajęciach z Leśnikiem( karta zgłoszeniowa dostępna w zakładce  terminarz, rezerwacje). Pozwoli to nam na zapewnienie osoby , która przybliży Państwu naszą pracę oraz dobranie odpowiedniego terminu spotkania jeśli wskazana przez Państwa data będzie już zajęta.

Zakres poruszanych tematów znajduje się poniżej w załączniku.

Nadleśnictwo Szubin nie zapewnia artykułów spożywczych na zajęciach oraz ze względu na prowadzenie działalności gospodarczej z przyczyn losowych może odmówić przeprowadzenia zajęć w wcześniej ustalonym terminie.

Program Edukacji Leśnej Społeczeństwa w Nadleśnictwie Szubin na lata 2024 - 2033

Wszelkich informacji dotyczących zajęć edukacyjnych w Nadleśnictwie Szubin udziela specjalista ds. edukacji leśnej - kontakt:

Jakub Sokołowski, tel. 52 391 03 22
e-mail: jakub.sokolowski@torun.lasy.gov.pl
Szubin Wieś 52, 89-200 Szubin